Miejsce

Uroczyste otwarcie I Kongres Nauczycieli Fizyki odbędzie  się w piątek 14 września o godzinie 9:00  na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, który położony jest przy ul. Pomorskiej 149/153. Rejestracja uczestników będzie otwarta już od godziny 7:30.

Uczestnicy I Kongresu Nauczycieli Fizyki odwiedzą również w niedzielne przedpołudnie Centrum Nauki i Techniki w „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi, które jest partnerem Kongresu. Niezwykle bogata ekspozycja Centrum Nauki i Techniki zostanie zaprezentowana nauczycielom fizyki z całej Polski jako wartościowe miejsce edukacyjnych wycieczek szkolnych, wspomagające proces edukacji w sposób nie tylko efektywny ale również fascynujący i niepowtarzalny.

Zbiórka uczestników Kongresu przy Planetarium EC1 (wejście w budynku z futurystyczną fasadą – widok poniżej). Tam Uczestnicy podzielą się na tych, którzy skorzystają z pokazu w Planetarium (ok. 1 godzina) oraz zwiedzających Centrum nauki i Techniki pod opieka personelu CNiT (ok. 3 godz). Uczestnikom zaprezentowana zostanie unikalne w skali kraju i Europy miejsce oraz jego niezwykłe możliwości edukacyjne.

Wszystkich nauczycieli – nie tylko nauczycieli fizyki – zachęcamy do odwiedzin w Centrum nauki i Techniki EC1 wraz ze swoimi klasami.

Znalezione obrazy dla zapytania ec1

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez  Good Time Aparthotel,  który oferuje apartamenty w klimacie robotniczej kamienicy łódzkiej.  Pokoje powstały w zaadaptowanych wnętrzach po dawniej mieszczących się tu mieszkaniach robotniczych. Adaptacja ta powoduje, że nie ma dwóch takich samych pokoi. Studia i apartamenty różnią się wielkością i układem. Dominuje w nich jednak ten sam styl, spójna kolorystyka i najważniejszy nasz atut – klimat dawnej Łodzi. Wszystkie studia i apartamenty w Good Time Aparthotel posiadają: wyposażony aneks kuchenny, łazienkę z wanną lub prysznicem, TV32″, internet Wi-Fi, szafy, szuflady i wnęki, stół z krzesłami, biurko, łóżka, okna z widokiem na dziedziniec wewnętrzny.

 


Mapa