Miejsce

Uroczyste otwarcie I Kongres Nauczycieli Fizyki odbędzie  się w piątek 14 września o godzinie 10:00  na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, który położony jest przy ul. Pomorskiej 149/153.

Będzie także okazja do odwiedzenia nowoczesnego Centrum Nauki i Techniki EC-1 Łódź Miasto Kultury, które  położone jest w sąsiedztwie Dworca Fabrycznego i stanowi  Nowe Centrum Łodzi.

Znalezione obrazy dla zapytania ec1

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez  Good Time Aparthotel,  który oferuje apartamenty w klimacie robotniczej kamienicy łódzkiej.  Pokoje powstały w zaadaptowanych wnętrzach po dawniej mieszczących się tu mieszkaniach robotniczych. Adaptacja ta powoduje, że nie ma dwóch takich samych pokoi. Studia i apartamenty różnią się wielkością i układem. Dominuje w nich jednak ten sam styl, spójna kolorystyka i najważniejszy nasz atut – klimat dawnej Łodzi. Wszystkie studia i apartamenty w Good Time Aparthotel posiadają: wyposażony aneks kuchenny, łazienkę z wanną lub prysznicem, TV32″, internet Wi-Fi, szafy, szuflady i wnęki, stół z krzesłami, biurko, łóżka, okna z widokiem na dziedziniec wewnętrzny.

 


Mapa